Přeskočit na hlavní obsahovou část

Proč koupit humidor u nás?

  • ČESKÁ ZÁRUKA !
  • PORADENSTVÍ ZDARMA
  • Jako jediný prodejce humidorů v ČR kalibrujeme vlhkoměry, 90% humidorů na Českém trhu má nepřesné vlhkoměry, které jsou bez kalibrace nepoužitelné.
  • Zabýváme se prodejem humidorů již 10 let.
  • Pravidelně se účastníme schůzek s výrobci (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšení a inovace nabízených produktů. Podílíme se přímo na vývoji těchto humidorů.
  • Velká většina humidorů nabízených na Českém trhu má problémy s funkčností, kapacitou zvlhčovačů atd. Všechny humidory, které najdete v naší nabídce jsou otestované a vyzkoušené. Ručíme za jejich funkčnost.

Humidor Cestovní Vertigo Dárková sada

humidoryhumidory

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Ideální příruční humidor na cesty, odolný a nerozbitný, vyrobený z tvrzeného plastu. Interiér je vypolstrován molitanem, do kterého pohodlně uložíte svoje doutníky. Tato dárkový sada obsahuje rovněž ořezávač a tryskový zapalovač.

K humidorům doporučujeme koupit speciální tekutiny s antibakteriálními účinky, které naleznete v našem obchodě v kategorii Tekutiny do humidorů.

Obsahuje: zvlhčovač, zapalovač, ořezávač
Délka: 220 mm
Hloubka: 127 mm
Výška: 45 mm
Kapacita: cca 5 doutníků

Je na skladě - odešleme do 2 dnů

1230 Kč

vyber kategorii

Kontrolujeme vlhkoměry!

Před odesláním každého humidoru kontrolujeme přesnost měření vlhkoměru a případně jej kalibrujeme. Tuto službu většina jiných prodejců nenabízí!

Nakoupit lze i jinak!

Netroufáte si koupit přes internetový obchod?

Můžete využít telefonního kontaktu

Telefon: 608 193 488