Přeskočit na hlavní obsahovou část

Proč koupit humidor u nás?

  • ČESKÁ ZÁRUKA !
  • PORADENSTVÍ ZDARMA
  • Jako jediný prodejce humidorů v ČR kalibrujeme vlhkoměry, 90% humidorů na Českém trhu má nepřesné vlhkoměry, které jsou bez kalibrace nepoužitelné.
  • Zabýváme se prodejem humidorů již 10 let.
  • Pravidelně se účastníme schůzek s výrobci (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšení a inovace nabízených produktů. Podílíme se přímo na vývoji těchto humidorů.
  • Velká většina humidorů nabízených na Českém trhu má problémy s funkčností, kapacitou zvlhčovačů atd. Všechny humidory, které najdete v naší nabídce jsou otestované a vyzkoušené. Ručíme za jejich funkčnost.

Tekutina Savinelli

humidory

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Tekutiny do humidorů jsou důležitým doplňkem pro každého majitele kvalitních doutníků uchovaných v humidoru se zvlhčovačem. Tyto tekutiny pomáhají udržovat stálou vlhkost a chrání doutníky před plísněmi.

Tekutina do humidoru Savinelli je osvědčená tekutina do humidorů od známého výrobce. Má antibakteriální účinky, nezapáchá, svým složením pomáhá udržet v humidoru optimální vlhkost a chrání doutníky před plísněmi či jinou nákazou. Při prvním zavlhčení humidoru nutno použít tekutinu v nezředěném stavu, později postačí zavlhčit zvlhčovač destilovanou vodou a zakapat 10-15 kapkami tekutiny. Savinelli je značka, která vyrábí i humidory. Tekutina Savinelli je zárukou kvality a zkušeností!

Výrobce: Savinelli
Balení: Plastová láhev
Množství: 115 ml

Je na skladě - odešleme do 2 dnů

279 Kč

vyber kategorii

Kontrolujeme vlhkoměry!

Před odesláním každého humidoru kontrolujeme přesnost měření vlhkoměru a případně jej kalibrujeme. Tuto službu většina jiných prodejců nenabízí!

Nakoupit lze i jinak!

Netroufáte si koupit přes internetový obchod?

Můžete využít telefonního kontaktu

Telefon: 608 193 488