Přeskočit na hlavní obsahovou část

Proč koupit humidor u nás?

  • ČESKÁ ZÁRUKA !
  • PORADENSTVÍ ZDARMA
  • Jako jediný prodejce humidorů v ČR kalibrujeme vlhkoměry, 90% humidorů na Českém trhu má nepřesné vlhkoměry, které jsou bez kalibrace nepoužitelné.
  • Zabýváme se prodejem humidorů již 10 let.
  • Pravidelně se účastníme schůzek s výrobci (Adorini, Jemar) a konzultujeme vylepšení a inovace nabízených produktů. Podílíme se přímo na vývoji těchto humidorů.
  • Velká většina humidorů nabízených na Českém trhu má problémy s funkčností, kapacitou zvlhčovačů atd. Všechny humidory, které najdete v naší nabídce jsou otestované a vyzkoušené. Ručíme za jejich funkčnost.

Humidor Flavour Present

humidoryhumidoryhumidoryhumidoryhumidory

kliknutím na obrázky je zvětšíte

Humidor Flavour Present je hnědý, žíhaný humidor jehož součástí je dělící přepážka, zvlhčovač i vlhkoměr. V ceně je i krásný popelník stejného vzhledu jako humidor, hnědé pouzdro na doutníky a stříbrný ořezávač. Nádherný dárek.

K humidorům doporučujeme koupit speciální tekutiny s antibakteriálními účinky, které naleznete v našem obchodě v kategorii Tekutiny do humidorů.

Obsahuje: vlhkoměr, zvlhčovač, dělící přepážka, popelník, ořezávač, pouzdro
Délka: 260 mm
Hloubka: 220 mm
Výška: 110 mm
Kapacita: cca 30 doutníků

Je na skladě - odešleme do 2 dnů

2299 Kč

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také

vyber kategorii

Kontrolujeme vlhkoměry!

Před odesláním každého humidoru kontrolujeme přesnost měření vlhkoměru a případně jej kalibrujeme. Tuto službu většina jiných prodejců nenabízí!

Nakoupit lze i jinak!

Netroufáte si koupit přes internetový obchod?

Můžete využít telefonního kontaktu

Telefon: 608 193 488